Turniej sprawności i wiedzy dla klas trzecich Drukuj

Turniej sprawności i wiedzy dla klas trzecich

Dnia 20 listopada odbył się Rambit - turniej sprawności i wiedzy dla uczniów klas trzecich. W sportowej rywalizacji brały udział sześcioosobowe drużyny, które musiały stawić czoło niełatwym konkurencjom, podczas których mogły liczyć na głośny doping kibiców. Z ich pomocą zawodnicy wspaniale radzili sobie z pokonywaniem różnych torów przeszkód. Przedstawiciele każdej klasy musieli również wykazać się wiedzą i rozwiązać zagadki dotyczące ekologii i zasad zdrowego odżywiania. Emocji nie brakowało do samego końca. Wszyscy uczestnicy dobrze się bawili.

Działanie realizowane podczas projektu  „Żyj zdrowo i ekologicznie” w ramach konkursu grantowego „AKADEMIA PROJEKTÓW WOLONTARIACKICH”.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska