Pierwszy sprawdzian naszych siatkarek Drukuj

Pierwszy sprawdzian naszych siatkarekW poniedziałek 23 listopada 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Płocku odbył się Turniej Siatkarski. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Siurdyna, Małgorzata Krupa, Agata Majchrzak, Sandra Wełna, Anastazja Matuszewska, Patrycja Sobótka, Anita Skubik, Marika Kryszczak i Sandra Osińska. Poziom turnieju był wysoki, ale dziewczęta dobrze wykonały postawione zadania. Młode siatkarki z naszej szkoły dopiero trenują od września. W pojedynkach dzielnie walczyły z zawodniczkami 9 szkół podstawowych. Ostatecznie zajęły 5 miejsce i otrzymały Puchar. Jest to dobry początek i sprawdzian techniki gry - mówi opiekun grupy Stanisław Zotow. Gratulujemy i życzymy dziewczynom dalszych sukcesów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska