Rambit uczniów klas 4 - 6 Drukuj

Rambit uczniów klas 4 - 6W dniach 18, 19 i 23 listopada 2015 roku został zorganizowany turniej sprawnościowo-teoretyczny. Zmagania rozpoczęli w środę uczniowie klas szóstych, w czwartek rywalizowały dzieci z klas czwartych, a w poniedziałek przedstawiciele klas piątych. Konkurencje sportowe były przeplatane serią pytań z zakresu prawidłowego odżywiana i ekologii. Reprezentanci klas wykazali się dużą wiedzą. Najwięcej radości uczestnikom sprawiły wyścigi na piłkach rehabilitacyjnych. Walka była zacięta do samego końca. Klasyfikacja końcowa:

Klasy szóste:

I miejsce – klasa 6b
II miejsce - klasa 6c
III miejsce – klasa 6a

Klasy piąte:

I miejsce – klasa 5a
II miejsce - klasa 5b
III miejsce – klasa 5c

Klasy czwarte:

I miejsce – klasa 4b
II miejsce - klasa 4c
III miejsce – klasa 4a

Rambit uczniów klas IV-VI był kolejnym działaniem projektu  „Żyj zdrowo i ekologicznie” realizowanego w ramach konkursu grantowego AKADEMIA PROJEKTÓW WOLONTARIACKICH.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska