Wróżby Andrzejkowe Drukuj

Wróżby AndrzejkoweJuż po raz drugi Samorząd Uczniowski zapewnił dzieciom klas IV - VI wróżby andrzejkowe. Andrzejki są niepowtarzalną okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, inwencję twórczą, pozwalają oderwać się od codziennej rzeczywistości i przenieść w świat bezpiecznych marzeń.
Podczas dwóch długich przerw uczniowie mogli sprawdzić, co czeka ich w przyszłości, biorąc udział w "Literkowych wróżbach", "Magicznych kosteczkach", "Kolorowej loterii" oraz w zabawie "Kubeczki". Dzieci mogły również sprawdzić jaki zawód czeka ich w przyszłości lub jakie imię będzie miała ich wielka miłość.... Zabawy przygotowała klasa VI b w ramach działań SU - "Gospodarz Szkoły".

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska