Kolejny sukces Patryka Drukuj

Kolejny sukces Patryka2 grudnia 2015r. w Ożarowie Mazowieckim rozegrane były Ogólnopolskie Młodzieżowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza. Uczeń klasy 5b - Patryk Walerczak reprezentował nasze miasto. W zawodach brało udział 350 zawodników z różnych województw. W wyścigu na dystansie 100 metrów stylem motylkowym Patryk wywalczył złoty medal z bardzo dobrym wynikiem, który lokuje go w dwudziestce najlepszych zawodników w swojej kategorii wiekowej w kraju. Jego trener - Stanisław Zotow ma nadzieję, że Patryk może być następcą naszego absolwenta, wybitnego pływaka Damiana Chrzanowskiego.
Patrykowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska