Gdybym miał złotą rybkę … Drukuj

Gdybym miał złotą rybkę …W październiku i listopadzie 2015r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 17 w Płocku Plastyczny Konkurs Profilaktyczny „Nie palę, nie piję, nie biorę” pod hasłem – „Gdybym miał złotą rybkę …mój szczęśliwy dzień z rodziną”.
Dzięki konkursowi dzieci uczą się jak pozytywnie spędzać czas wolny, doceniają jaką wartością w życiu człowieka jest rodzina wolna od nałogów, uzależnień.

Przyznano dwie nagrody pierwsze - Szymborska Martyna 6b, Ferszt Maja 6b, 

trzy drugie - Witkowska Justyna 6b, Woźnicka Maja 6b, Krzemińska Lidia 6c,    

trzy trzecie - Gapiński Kacper 6b, Zielińska Natalia 6b, Pankowski Maksymilian 4b

pięć wyróżnień - Sobótka Patrycja 4a, Marciniak Adrian 6b, Majchrzak Agata 5b, Dębska Sandra 4c, Kucharska Oliwia 6a.

Prace uczniów zaprezentowano w postaci gazetki na korytarzu szkolnym.  Wykorzystane będą również na zajęciach edukacyjnych i imprezach szkolnych związanych z tematyką uzależnień oraz w czasie Pikniku Rodzinnego, który odbywa się w naszej szkole cyklicznie w miesiącu maj/czerwiec.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska