Srebro młodych piłkarzy Drukuj

Srebro młodych piłkarzy2 grudnia 2015 roku w „Siedemdziesiątce” odbył się świąteczny turniej w halowej piłce nożnej dla uczniów klas pierwszych i drugich. Szkołę reprezentowało jedenastu młodych piłkarzy (Adam Wojciechowski, Oskar Klat, Oskar Skrocki, Łukasz Nowak, Michał Karczewski, Bartek Giziński, Bartek Kuźnicki, Dominik Myzia, Franciszek Kun, Hubert Jankowski, Kasjan Trzciński) uczestniczących w zajęciach Płockiej Akademii Piłki Nożnej. Rozgrywki składały się z 4 meczów. Zawodnicy naszej szkoły wygrali 3 mecze z  SP 22, SP 5, SP 11, przegraną zaliczyli z SP 12. Najwięcej bramek w turnieju strzelił uczeń klasy 2b -  Adam Wojciechowski. Drużyna otrzymała Puchar i medale za II miejsce od koordynatora PAPN pana Zbigniewa Mierzyńskiego. Dyrektor ZST „Siedemdziesiątki” wręczył wszystkim uczestnikom turnieju paczki ze słodyczami. Był to pierwszy sprawdzian, który zdaliśmy z powodzeniem - mówi trener młodych piłkarzy Stanisław Zotow.

Życzymy dalszych sukcesów i Wesołych Świąt.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska