Mikołajkowe zabawy z PCK Drukuj

Mikołajkowe zabawy z PCKW dniu 11 grudnia 2015 roku odbyły się Mikołajkowe Zabawy  organizowane przez Zarząd Rejonowy PCK w Płocku. Na imprezę zostali zaproszenie członkowie szkolnych kół PCK. Dziesięcioosobowa grupa uczniów naszej szkoły  czynnie działająca na rzecz PCK bawiła się świetnie podczas imprezy prowadzonej przez wolontariuszy i działaczy młodzieżowych oraz animatorów. Przybyli goście zajadali się popcornem i watą cukrową oraz uczestniczyli w wielu konkursach, tańcach oraz wspólnym śpiewaniu piosenek. Wrócili uśmiechnięci z rękoma pełnymi nagród za wygrane konkurencje sportowe.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska