Jeszcze raz o diecie ucznia Drukuj

Jeszcze raz o diecie ucznia14 grudnia odbyły się szkolenia dotyczące zdrowego odżywiania oraz właściwej dla ucznia zbilansowanej diety będące elementem kampanii "Skuteczne odchudzanie z dietetykiem", prowadzonej przez firmę Natur House. Prezentacje prowadzone były przez dietetyka Ewę Czaplińską oraz Milenę Mrowicką, asystentkę dietetyka. Prelekcja była elementem programu "Trzymaj formę", który nasza szkoła realizuje już od kilku lat i obejmowała uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały wiadomości o tym, co powinny jeść, a czego unikać a na koniec otrzymały zaproszenia na konsultację dietetyczną dla siebie lub swoich rodziców.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska