Betlejemskie Światło Pokoju Drukuj

Betlejemskie Światło Pokoju„Światło w Betlejem nową światu da nadzieję….” tak płoccy harcerze z Hufca ZHP śpiewali podczas uroczystości przekazywania światła betlejemskiego w Szkole Podstawowej nr 12, które przywieźli z Zakopanego. Myślą przewodnią tego spotkania było hasło „Zauważ człowieka”, która miała na celu uwrażliwić nas szczególnie w okresie świat Bożego Narodzenia na takie wartości jak rodzina, miłość, przyjaźń i pokój. Delegacja naszego SU w składzie Magda Dzięgielewska, Martyna Szymborska i Wiktoria Woźnicka zostały ambasadorkami Betlejemskiego Światła Pokoju dostarczonego do naszej szkoły 17 grudnia 2015 roku.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska