Turniej Piłki Nożnej o puchar Prezydenta Drukuj

Turniej Piłki Nożnej o puchar Prezydenta Dnia 17.12.2015 reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej klas V-VI o puchar Prezydenta Miasta Płocka. Zespół wyszedł z grupy z drugiego miejsca i w półfinale po walce uległ SP 22 (2-0). Mecz o trzecie miejsce rozegraliśmy z SP 6 i chociaż byliśmy stroną przeważającą, to nie udało nam się przewagi w tym meczu udokumentować bramką. Mecz zakończył się remisem i o trzecim miejscu decydowały rzuty karne, w których okazaliśmy się niestety gorsi. Turniej zakończyliśmy na IV miejscu.
Skład drużyny: Lodziński Oskar, Lodziński Filip, Kucharski Mikołaj, Cieszkowski Daniel, Cieszkowski Kacper, Maślanka Mateusz, Gierzyński Kacper, Woźnicki Mateusz, Dubiel Kamil, Kowalski Krystian, Korzeniewski Mikołaj, Cierpikowski Jakub. Opiekun: pan Grabowski Paweł.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska