Grudniowe konkursy Drukuj

Bożonarodzeniowa KartkaW grudniu odbył się Konkurs Plastyczny na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową organizowany przez firmę Pg Sport - autoryzowany sklep SELECT. Konkurs polegał na wykonaniu najciekawszej i najpiękniejszej kartki świątecznej. 22 grudnia firma dostarczyła nam wyniki konkursu i nagrody. Wśród uczniów naszej szkoły uczennica klasy VI c - Lidia Krzemińska - zdobyła II miejsce. Serdecznie gratulujemy. Ale to nie wszystko - firma PG Sport przekazała też dla szkoły piłki jako nagrodę za największą ilość kartek. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy aktywnie włączyli się w wykonywanie cudownych kartek.

Natomiast 14 grudnia uczniowie klasy VI b wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Stanisław August Poniatowski- ostatni król Polski" organizowanym przez SP 11 w Płocku.
Zmierzyli się z uczniami pięciu płockich podstawówek i wypadli bardzo dobrze - Kuba Sobolewski stanął na podium, zajmując III miejsce.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska