Konkurs na najpiękniejszą bombkę choinkową Drukuj

Konkurs na najpiękniejszą bombkę choinkowąW grudniu odbył się w naszej szkole Konkurs na najpiękniejszą bombkę choinkową. Realizowany od 1 do 14 grudnia 2015 roku wśród uczniów z klas czwartych. Jury: panie Agnieszka Czołnowska i Agnieszka Kralka oraz uczniowie klasy 5c.Większość bombek uczniowie wykonali na lekcjach plastyki. Najchętniej do ozdabiania wykorzystywano cekiny. Podstawę stanowiła styropianowa kula. Wszyscy mogli wykazać się niczym nieograniczoną wyobraźnią. Najbardziej podobała się bombka Piotra Niewiatowskiego z klasy 4c do ozdobienia której użył on kryształków do złudzenia przypominających kolorowy lód. Nagrodzeni otrzymali słodkie nagrody.

Wyniki konkursu:
I miejsce:

Piotr Niewiatowski – 4c
Sandra Dębska – 4c
Kinga Śniegowska – 4a

II miejsce:
Kacper Aleksandrowicz – 4c
Wiktoria Opalczewska –  4c
Igor Ciesielski – 5c

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska