Zajęcia edukacyjne w ramach projektu "Owoce i warzywa w szkole" Drukuj

Aby skutecznie i trwale ukształtować nawyki żywieniowe - dzieci nie tylko otrzymują porcje owoców i warzyw, ale również uczestniczą w działaniach edukacyjnych informujących o zaletach spożywania owoców i warzyw. W dniu 25 lutego 2016 roku w świetlicy szkolnej w klasach I-III zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne przez przedstawicieli firmy SEBEX, która dostarcza dzieciom owoce i warzywa. Celem zajęć było kształtowanie wśród dzieci trwałego nawyku spożywania owoców i warzyw. Dzieci uczyły się, jak przygotowywać zdrowe koktajle owocowo-warzywne. Na zakończenie zajęć uczniowie spożywali świeży sok marchwiowo - jabłkowy wyciskany za pomocą sokowirówki.

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska