Kolejny medal Patryka Drukuj

Kolejny medal PatrykaW sobotę 27 lutego 2016 roku w Płocku na Pływalni Miejskiej "Podolanka" odbyła się pierwsza runda Płockiej Ligi Pływania edycji 2016. Zawody te zgromadziły 341 uczestników z różnych regionów Polski. Dla wielu był to sprawdzian przed Mistrzostwami Polski, dla niektórych kolejny start w zawodach. Uczeń naszej szkoły - Patryk Walerczak z klasy 5b, reprezentował Klub Pływacki MZOS Płock na dystansie 100 stylem dowolnym i zajął V miejsce (poprawiając swój wynik o 5 sekund). Na dystansie 100 metrów stylem motylkowym, w trudnej walce wywalczył brązowy medal. Wynik Patryka był najlepszym, jakie osiągnęli płoccy pływacy. Osiągnięte rezultaty dają nadzieję na dobry występ w Mistrzostwach Polski w maju bieżącego roku. Patryka trenuje p. Stanisław Zotow.
Gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska