Odblaski to nie obciach Drukuj

Odblaski to nie obciachW dniu 1 marca 2016r. klasa II c wzięła udział w akcji "Odblaski to nie obciach". Akcja propaguje bezpieczeństwo w ruchu drogowym, została zainaugurowana podczas konferencji prasowej na Starym Rynku. Organizatorem i pomysłodawcą akcji była Grupa Nieformalna "Sławek i Przyjaciele" Płock oraz Straż Miejska "Akademia Lwa Honorka" wraz z ciocią Agnieszką. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Prezydent Miasta Płock Pan Andrzej Nowakowski, Komendant Straży Miejskiej w Płocku Pan Andrzej Wochowski, Prezes SPR Wisła Płock Pan Artur Zieliński oraz przedstawiciele KM Płock. Podczas konferencji zwrócono szczególną uwagę na noszenie odblasków, które zwiększają nasze bezpieczeństwo na drodze, a dzieci biorące w niej udział zaprezentowały wszystkim zebrany ułożony wcześniej okrzyk "Kto nosi odblaski, ten zbiera oklaski".

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska