Dzieci z przedszkola w naszej szkole Drukuj

Dzieci z przedszkola w naszej szkoleW dniach 1 i 4 marca 2016 roku naszą szkołę odwiedziły dzieci pięcio i sześcioletnie z Przedszkoli nr 3, 10, 14 i 19.
Najpierw goście uczestniczyli w lekcjach otwartych prowadzonych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i świetlicy. Były to zajęcia plastyczne, muzyczne, matematyczne, polonistyczne oraz gry i zabawy ruchowe. Ich tematyka była bardzo bliska przedszkolakom, dlatego chętnie w nich uczestniczyły, były aktywne i pięknie pracowały. Na zajęciach dzieci wykonały prace plastyczne, które będą pokazane na wystawie podczas Dnia Otwartego, który odbędzie się 12 marca. W opiece nad gośćmi pomagały dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego. Potem przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. „O tym, jak mały bukiecik nauczył pracować dzieci” przygotowane przez uczniów klasy VI b oraz przedstawicielki chóru szkolnego „Muzyczne iskierki” pod opieką siostry Ancilli oraz występ artystyczny zespołu tanecznego PLĄS pt. „Bajkowy mix”. Nasi goście gromkimi brawami podziękowali artystom.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska