Dzień Otwarty Szkoły Drukuj

Dzień Otwarty SzkołyDnia 12 marca 2016r. podczas Dnia Otwartego w progach Siedemnastki gościliśmy dzieci z pobliskich przedszkoli. Nasze wspólne spotkanie, na które przybyła grupa przyszłych uczniów z rodzicami, rozpoczęliśmy od występu najmłodszych dzieci z zespołu tanecznego "Mini Pląs", który na ogólnopolskich konkursach tanecznych zdobywa czołowe miejsca. Tancerki pokazały się w barwnym układzie pt. "Bajkowy Mix". Mali goście mieli również okazję wziąć udział w pierwszej swej lekcji z edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego. Po zajęciach z wielkim zainteresowaniem dzieci obejrzały przedstawienie według scenariusza p. Grzegorza Śmiałka pt. "Krzywa bajka" przygotowane przez koło teatralne "Zgrywusy".
Po przedstawieniu rodzice zostali zaproszeni przez panią Dyrektor Annę Wiśniewską do jednej z sal lekcyjnych, gdzie przy kawie i ciastku zostali zapoznani z ofertą naszej szkoły. W tym czasie dzieci pod opieką nauczycieli oraz starszych kolegów wspólnie bawiły się i brały udział w konkursach na sali gimnastycznej. Na zakończenie wszyscy mieli możliwość zwiedzić szkołę oraz obejrzeć wystawę prac przedszkolaków wykonanych podczas zajęć otwartych, w których uczestniczyły dzieci w dniach 1 i 4 marca. Bardzo dziękujemy obecnym i zapraszamy wszystkie dzieci do naszej szkoły od września.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska