XIV Powiatowy Konkurs Literacki "Piszę książkę" Drukuj

XIV Powiatowy Konkurs Literacki "Piszę książkę"Serdecznie gratulujemy laureatom XIV Powiatowego Konkursu Literackiego "Piszę książkę": Kacprowi Aleksandrowiczowi z kl. 4c zajęcia III miejsca oraz Mai Ferszt -  uczennicy kl. 6b, zdobycia wyróżnienia. Ich prace zostały docenione wśród 80 książek przysłanych na konkurs. 22 marca 2016 roku młodzi pisarze otrzymali dyplomy i nagrody w bibliotece organizatora – Szkole Podstawowej nr 22, fantastycznie zmienionej w mroczne, tajemnicze miejsce pełne nietoperzy i duchów. Wysłuchali cennych uwag członków jury na temat doskonalenia warsztatu pisarskiego, a także zainspirowali organizatorów własnymi pomysłami na temat przyszłorocznej edycji konkursu. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska