Udany start w Ciechanowie Drukuj

Udany start w CiechanowieW sobotę i niedzielę 19 -20  marca 2016 roku w Ciechanowie odbyły się Wojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików w pływaniu. W zawodach brało udział ponad 250 zawodników 12 letnich województwa mazowieckiego. Nasze miasto reprezentowali pływacy Klubu MZOS, w skład którego został powołany Patryk Walerczak - uczeń klasy 5B. Start w tych zawodach - mówi jego trener Stanisław Zotow - daje prawo udziału w czerwcowych Ogólnopolskich finałach. Na swoim koronnym dystansie 100 stylem motylkowym Patryk zajął V miejsce, poprawiając rekord życiowy o ponad 3 sekundy. Do miejsca na podium zabrakło kilkadziesiąt setnych. Ten wynik jest najlepszym wynikiem wśród płockich pływaków 12 letnich. 

Gratulujemy. Życzymy dalszych udanych startów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska