II Międzyszkolny Konkurs MINI PLAYBACK SHOW Drukuj

II Międzyszkolny Konkurs MINI PLAYBACK SHOWW środę 23 marca 2016 roku w murach naszej szkoły gościliśmy gwiazdy z całego świata, a wszystko to za sprawą II Międzyszkolnego Konkursu MINI PLAYBACK SHOW. Pomysłodawczyniami i organizatorkami tego przedsięwzięcia są panie: Martyna Kochańska, Marzena Stupecka i Violetta Stępniak.

Do udziału w konkursie zgłosiło się 12 uczestników z 4 płockich podstawówek: SP17, SP18, SP21 i SP 22, którzy wcielili się w rolę znanych muzyków takich jak : Michael Jackson, Meghan Trainer, Cher, Alicia Keys, Hannah Montanah, One Directions, Fool's Garden, Britney Spears, Ellie Goulding czy Bars and Melody. Poziom konkursu był bardzo wysoki i wyrównany. Niezależne jury, w skład którego wchodzili nauczyciele języka angielskiego p. Anna Kwiatkowska z Gimnazjum nr 4, p. Karolina Gołębiewska z SP 12 i p. Sylwia Osmolak z SP 3 w Gostyninie musiało jednak wybrać najlepszych.

Wyniki konkursu dostępne w zakładce Konkursy - Wyniki konkursów.

Nikt nie opuścił murów szkoły bez symbolicznego prezentu, a wszystko to dzięki hojności Rady Rodziców oraz wydawnictwa Macmillan. Konkurs przebiegał w miłej i zabawnej atmosferze, zaś jego główne cele zostały zrealizowane. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za trud włożony w występ. Zapraszamy za rok!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska