Zakątek Odkrywców Drukuj

Zakątek OdkrywcówW dniu 31 marca 2016 roku uczniowie klasy Ia i Ic odwiedzili "Zakątek Odkrywców" znajdujący się w Stróżewku. Dzieci uczestniczyły w warsztatach mydlanych. Podczas zajęć poznały historię mydła, jego rodzaje oraz samodzielnie wyprodukowały ozdobne mydełka glicerynowe. W czasie oczekiwania aż mydełka zastygną odbyły się niezwykłe pokazy baniek mydlanych zakończone "zamykaniem w bańce". Mali odkrywcy świetnie się bawili nie tylko tworząc swoje pierwsze w życiu mydła, ale także bawiąc się przy muzyce. Te ciekawe, twórcze i kreatywne zajęcia z pewnością rozbudziły u dzieci odwagę do samodzielnego poznawania świata.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska