XXXII koncert charytatywny z cyklu "Podaj Dłoń" Drukuj

XXXII koncert charytatywny z cyklu "Podaj Dłoń"W dniu 3 kwietnia 2016 w kościele farnym przy Parafii Św. Bartłomieja w Płocku odbył się XXXII koncert charytatywny z cyklu "Podaj Dłoń". Tym razem wraz z chórem Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku pod dyrekcją pani Małgorzaty Szpotańskiej zbieraliśmy środki na leczenie uczennicy naszej szkoły - Majki. W ramach koncertu zaprezentowane zostały m.in. takie piosenki, jak "Marzenia", "Leonardo", "Motyle" czy "Bajka na strunie G" z repertuaru naszego szkolnego chór Muzyczne Iskierki. Szereg utworów wykonał również Kameralny Chór Akademicki Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica. Występ zwieńczyło wspólne wykonanie przez oba chóry pod kierunkiem pani Agnieszki Kralki piosenki "Dar życia". W kościele zgromadziły się tłumy ludzi, a wśród nich obecni byli prezydent Płocka pan Andrzej Nowakowski i pani Poseł Elżbieta Gapińska. Mama Majeczki wręczyła podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się do pomocy: dla dyrekcji, nauczycieli, chóru, koleżanek i kolegów oraz pani Małgosi Szpotańskiej. Przeżyliśmy ciepłe, rozśpiewane chwile mając nadzieję, że nasze wsparcie uświadomi Majce i jej rodzinie, że nie są sami.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska