Finałowe rozgrywki o „Puchar Tymbarku” Drukuj

Finałowe rozgrywki o „Puchar Tymbarku”31 marca 2016 roku w Garwolinie odbyły się finałowe rozgrywki o „Puchar Tymbarku” w grupie wiekowej U-12 dziewcząt. Płock reprezentowały dwie drużyny: SPnr12 i  naszej szkoły w składzie (Daria Wojciechowska, Martyna Korach, Anastazja Matuszewska, Paulina Potyraj, Magda Dzięgielewska, Julia Siurdyna, Oliwia Tomczyk, Wiktoria Wojciechowska, Weronika Cichocka i Melisa Janiszewska).
Pierwszy mecz dziewczęta przegrały ze zwyciężczyniami turnieju, w drugim pokazały swój waleczny charakter i wygrały, trzeci mecz zakończył się remisem. Takie wyniki dały dziewczętom 2 miejsce w grupie i wyjście do ćwierćfinału. Następny mecz był bardzo trudny i może zabrakło szczęścia - mówi opiekun naszych piłkarek Stanisław Zotow. Dziewczęta pokazały swój waleczny charakter, ale tego okazało się za mało. Był to główny sprawdzian dla młodych piłkarek, zdany na ocenę bardzo dobrą. Wynik naszych piłkarek jest najlepszym wśród drużyn płockich, które brały udział w tym turnieju.
Gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw.

{gallery}rszk1516/118{/gallery}

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska