Poczęstunek od osób nieznanych Drukuj

Poczęstunek od osób nieznanychDnia 7 kwietnia 2016 r. Lew Honorek i ciocia Agnieszka z Zespołu Profilaktyki i Komunikacji Społecznej Straży Miejskiej w Płocku, którzy tworzą audycję "Akademia Lwa Honorka" zaprosili uczniów kl. I c i II c do sali barokowej Kurii Diecezji Płockiej, by podczas tego spotkania mogli obejrzeć film opowiadający o przygodach Florki i porozmawiać z Honorkiem o kontaktach z osobami obcymi. Na koniec zostały wręczone nagrody laureatom, którzy brali udział w konkursie plastycznym pt. "Poczęstunek od osób nieznanych". I miejsce zajęła Maja Dynaburska z klasy I c, II miejsce - Karolina Sobótka z klasy  II c, wyróżnienia -  Kacper Dziewanowski i Kornelia Kowalska. Wszystkim laureatom gratulujemy.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska