Oni czytają! A Ty? Drukuj

Oni czytają! A Ty?Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Płocku organizowało w marcu 2016 roku Międzyszkolny Konkurs na Plakat Promujący Czytelnictwo: "Oni czytają! A Ty?" Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa, rozbudzanie inwencji twórczej, rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej, promowanie osiągnięć uczniów uzdolnionych plastycznie oraz informatycznie. W kwietniu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród. Wiktoria Julia Siwińska z klasy trzeciej "b" zdobyła III miejsce w tymże konkursie i otrzymała cenne nagrody. Wszyscy jej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

{gallery}rsz1516/{/gallery}

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska