Trawniki dla dzieci – kupy do śmieci Drukuj

Trawniki dla dzieci – kupy do śmieciW sobotę 23 kwietnia 2016 r. klasa II c ze Szkoły Podstawowej nr 17 wzięła udział w akcji płockiej Straży Miejskiej "Trawniki dla dzieci – kupy do śmieci”. Inauguracja kampanii edukacyjnej odbyła się podczas Pikniku Wiosennego na terenie Gimnazjum nr 4 w Płocku.
W trakcie wydarzenia zebrani otrzymali ulotki informacyjne, ściśle związane z ideą kampanii, mogli wziąć udział w licznych konkursach i zabawach oraz obejrzeć pokaz psów służbowych Straży Miejskiej. Uczniowie klasy II c zaprezentowali swoje transparenty oraz hasła związane z akcją, zachęcając tym samym wszystkich obecnych do sprzątania po swoich pupilach.

Ponadto  na uczestników Pikniku czekało wiele innych, ciekawych atrakcji.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska