Wygraliśmy wycieczkę do Sejmu RP Drukuj

Wygraliśmy wycieczkę do Sejmu RPW dniu 18 kwietnia 2016 roku w MDK-u odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Polskim Parlamentaryzmie pod hasłem "Bez praw nie ma prawdziwej wolności". Naszą szkołę reprezentowali szóstoklasiści - Justyna Witkowska i Adrian Marciniak. W teście wiedzy oraz odpowiadając ustnie na wylosowane pytania wykazali się ogromną wiedzą i zajęli I miejsce. W ten sposób wywalczyli dla swojej klasy wycieczkę do Warszawy do Sejmu.
Nagrodę 2 maja odebrali z rąk Pani Poseł na Sejm RP Elżbiety Gapińskiej oraz Pana Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego podczas obchodów Święta Flagi w Książnicy Płockiej. Cieszymy się, że będziemy gośćmi Pani Poseł w Warszawie.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska