Międzyszkolny Konkurs Piosenki Przyrodniczej „Niezapominajka 2016” Drukuj

Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Przyrodniczej „Niezapominajka 2016”13 maja 2016 roku dwie chórzystki z naszej szkoły, Magda Dzięgielewska z klasy V A i Sandra Dębska z klasy VI C wzięły udział w IX edycji Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Przyrodniczej „Niezapominajka 2016”. Konkurs odbył się w Zespole Szkół Nr 2 i uczestniczyły w nim dzieci z 10 szkół płockich. 14 uczestników śpiewało o pięknie otaczającej nas przyrody. Teksty piosenek na pewno były inspiracją do poznawania walorów krajobrazowych naszego kraju, uwzględniały wiele aspektów odnoszących się do kształtowania wrażliwości dotyczącej ochrony przyrody.

 Magda zajęła w konkursie III miejsce a Sandra wyróżnienie. Gratulujemy dziewczynkom.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska