Domowi Detektywi Drukuj

Domowi DetektywiW czwartek po południu w murach naszej szkoły odbył się "Wieczór Jasia i Małgosi". Wydarzenie to było podsumowaniem działań podjętych w trakcie realizacji programu profilaktycznego Domowi Detektywi - Jaś i Małgosia na tropie. Uczniowie klas czwartych przygotowali na to spotkanie prezentacje multimedialne oraz plakaty dotyczące różnych zagadnień związanych z alkoholem i paleniem papierosów, które były przedstawione zaproszonym rodzicom. Podczas tego spotkania rodzice mieli okazję do wspólnej zabawy z dziećmi rozwiązując zadania i zagadki, zaś pani Agnieszka Mirecka, pani Ewa Różańska oraz pani Marzena Stupecka czuwały nad przebiegiem całego spotkania.

{gallery}rsz1516/157

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska