Podsumowanie projektów edukacyjnych kl. V "Dzień mitologii greckiej" Drukuj

Podsumowanie projektów edukacyjnych kl. V "Dzień mitologii greckiej"

W dniu 30 maja odbyło się podsumowanie projektu realizowanego w klasach V - „Dzień mitologii greckiej”.
Poszczególne klasy przygotowały wcześniej zadania związane z mitologią: klasa Va - plakaty ze związkami frazeologicznymi, klasa Vb - atrybuty bogów greckich, klasa Vc  - krzyżówki i rebusy mitologiczne.
Podczas podsumowania wybrano drużyny reprezentujące poszczególne klasy, które musiały rozwiązać krzyżówki, rozpoznać atrybuty, czy też narysowany związek frazeologiczny. Oczywiście drużyny mogły konsultować się ze swoją klasą. Okazało się, że nawet po dogrywce klasa Vb i Vc miały jednakową ilość punktów i zostały zwycięzcami "Quizu mitologicznego", drugie miejsce zajęła klasa Va.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska