Piknik Tumski Drukuj

Piknik TumskiDnia 5 czerwca w związku z obchodami Dni Historii Płocka artystyczna reprezentacja naszej szkoły wystąpiła na scenie przed Urzędem Miasta. Nasi mali aktorzy z koła teatralnego "Zgrywusy" zaprezentowali swoje aktorskie zdolności. Przygotowali oni sztukę teatralną pt. "Krzywa bajka" według scenariusza pana Grzegorza Śmiałka. Również Muzyczne Iskierki zaśpiewały kilka piosenek wykorzystując do ich zilustrowania plansze z kolorowymi pracami uczniów naszej szkoły. Natomiast zespół taneczny Pląs przedstawił swoje taneczne umiejętności w układzie "Bajkowy mix". Wszystkim dopisywał humor, mimo żaru lejącego się z nieba.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska