Woda wasza, ścieki nasze Drukuj

Woda wasza, ścieki naszeW dniu 17.06 w nasze szkole odbyły się lekcje pod hasłem ,,Woda wasza, ścieki nasze” zorganizowane przez Wodociągi Płockie. Uczniowie dowiedzieli się najważniejszych informacji o wodzie oraz o działalności samych wodociągów. Poznali konsekwencje nieracjonalnego korzystania z wody oraz jej zanieczyszczania.

Koordynatorzy w ciekawy i przystępny sposób przekazali uczniom informacje o ujęciach wody, jej uzdatnianiu i jakości. Wiele informacji zaskoczyło dzieci i zmotywowało do zastanowienia się nad sposobem oszczędzania wody w swoich domach.

Lekcje zostały przeprowadzone w miłej atmosferze, a na zakończenie każdy uczestnik zajęć otrzymał upominek.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska