Żegnaj szkoło Drukuj

Żegnaj szkoło24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Był to wyjątkowo uroczysty dzień dla uczniów klas trzecich i szóstych. Ci pierwsi żegnali się z wychowawcami, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasach czwartych. Dla szóstoklasistów ta uroczystość miała wyjątkowy charakter. Po raz ostatni przekroczyli próg szkoły, by po otrzymaniu świadectw stać się absolwentami Siedemnastki. Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymała w tym roku uczennica klasy 6 b - Maja Ferszt, która również otrzymała List Gratulacyjny za najwyższy wynik z części językowej na sprawdzianie szóstoklasistów. Podobne listy otrzymały również Laura Wiśniewska i Justyna Witkowska z klasy 6b za uzyskanie najwyższego wyniku z części polonistyczno - matematycznej. Po części oficjalnej przyszedł czas na kolejną edycję uroczystej gali „Tadeuszki 2016”. W głosowaniu, zgodnie z tradycją, brali udział uczniowie klas szóstych i to oni wytypowali zwycięzców. Przyznano nagrody aż w dziewięciu kategoriach:

·         Sympatyczny Prymus –  Justyna Witkowska,

·         Mistrz Słowa – Maja Ferszt,

·         Wielki Myśliciel – Kamil Dubiel,

·         Mistrz Elegancji – Kacper Fijałkowski,

·         Papużki Nierozłączki – Natalia Białach i Zuzanna Smogorzewska,

·         Pomocna Dłoń – Laura Wiśniewska,

·         Mistrz Sportu – Jakub Fersz,

·         Mistrz Uśmiechu – Kacper Cichocki,

·         Dżentelmen/Dama Roku – Michał Antczak.

Po występie nadszedł czas na ostatnie spotkania z wychowawcami i w końcu… na upragnione wakacje. Życzymy radosnego i bezpiecznego odpoczynku! Do zobaczenia we wrześniu.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska